fbpx

O nas

IT to nie tylko nasza praca. To także nasz sposób na życie. Nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z IT, czy po prostu chciałbyś rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. Trafiłeś w dobre miejsce.

Software Academy powstało jako inicjatywa dwójki przyjaciół – programistów, którzy bazując na swoich dotychczasowym – już kilkunastoletnim – doświadczeniu w brażny IT, postanowili dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Należymy do „starego pokolenia” w branży – swoje umiejętności zdobywaliśmy głównie poprzez tysiące godzin spędzonych przed ekranami naszych komputerów, niezliczone ulepszanie swojego kodu oraz rozwiązywanie problemów informatycznych, które często sami przed sobą stawialiśmy. W czasach, kiedy o zawodzie programisty się zaledwie „słyszało”.

Dziś, kiedy dostęp do wiedzy jest już o wiele bardziej przystępny stajemy przed Państwem i w ramach prowadzonej przez nas akademii developerskiej, chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Tymi zdobytymi zarówno przed monitorami kineskopowych monitorów, jak również w dużych międzynarodowych projektach, w których braliśmy i wciąż bierzemy udział, również na stanowiskach liderskich.

Nasi trenerzy

Zobacz, kto będzie Twoim mentorem poczas kursów, w których weźmiesz udział.

Opinie Uczestników

Sprawdź co sądzą o nasi Kursanci o warsztatach prowadzonych przez Software Academy

Co nas wyróżnia?

Profesjonalna kadra trenerska

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem z branży. Pracujący ma stanowiskach kierownicznych w miedzynarodowych firmach IT.

Małe grupy szkoleniowe

Jesteśmy niedużą szkołą developerską. Dlatego możemy sobie pozwolić na mniejsze grupy szkoleniowe oraz dokładniejsza pracę z każdym z kursantów.

Długofalowa współpraca

Nasza współpraca nie kończy się wraz z zamknięciem kursu. Po kursie otrzymujesz bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów. Ale nie tylko!

Przygotujemy Cię do startu w IT

Dzięki nam dowiesz się na co należy zwrócić uwagę podczas szukania pracy oraz co zrobić, aby wypaść perfekcyjnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Gdzie szkolimy?

Główna siedziba naszej akademii znajduje się we Wrocławiu. Szkolenia prowadzone są w nowoczesnych salach w ścisłym centrum miasta.
Ponadto w przypadku zebrania się odpowiedniej ilości osób zainteresowanych, prowadzimy szkolenia weekendowe w następujących miastach:

Wrocław

Warszawa

Kraków

Poznań

Galeria