fbpx

Kontrola wersji z GIT dla programistów i testerów

Cel szkolenia

Podczas szkolenia zapoznamy Cię z rozproszonym systemem kontroli wersji GIT.  Omówimy czym on jest, jak działa oraz w jaki sposób pracować z nim na codzień, uwzględniając dobre praktyki oraz popularne modele współpracy w zespołach developerskich.

W jego trakcie szczególny nacisk kładziemy na omówienie oraz przećwiczenie najbardziej typowych sytuacji występujących podczas pracy zespołu (rozwiązywanie konfliktów, wycofywanie zmian, proces wersjonowania oraz wydawania nowych wersji oprogramowania).

Do kogo jest kierowane to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest osobom, które nie miały wcześniej styczności z żadnych z narzędzi do wersjonowania kodu źródłowego lub swoje dotychczasowe doświadczenie opierają na narzędziach takich jak Subversion czy CVS. Mogą z niego skorzystać zarówno developerzy, jak również testerzy oraz inni członkowie zespołów programistycznych, którzy na codzień mają styczność z kodem źródłowym.

Czym jest GIT?

GIT to darmowe narzędzie umożliwiające efektywne wersjonowanie kodu źródłowego w ostatnich latach zdobywające ogromną popularność na rynku IT.

Kto poprowadzi szkolenie?  

Zachęcamy do zapoznania się z podstroną Prowadzący kursy, w celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat.

Dzień 1

1
Czym są i jak działają systemy kontroli wersji
2
Porównanie GIT z innymi systemami kontroli wersji
3
Instalacja GIT
4
Tworzenie lokalnego repozytorium
5
Śledzenie i zatwierdzanie zmian
6
Przeglądanie historii
7
Praca z gałęziami
8
Scalanie zmian i rozwiązywanie konfliktów

Dzień 2

1
Metody dostępu do repozytoriów zdalnych
2
Pobieranie zdalnego repozytorium
3
Wypychanie i pobieranie zmian
4
Mechanizmy Pull Request i Code Review
5
Praca w oparciu o Github
6
Praca w środowisku o zróżnicowanych rolach w zespole
7
Zasady zarządzania wydaniami i wersjonowaniem

Projekt końcowy pod okiem doświadczonego mentora

Po skończonym kursie zostanie przydzielony "Projekt Końcowy". Każdy kursant dostanie przydzielonego mentora, który będzie odpowiadał na pytania, w razie potrzeby pomagał oraz przeprowadzi dogłębne code review, oceni projekt oraz zaproponuje poprawki i ulepszenia. Projekt końcowy będzie starannie dobrany do poziomu kursu tak aby wykorzystać i utrwalić wszystkie zagadnienia poznane na kursie oraz nauczyć się jeszcze więcej nowych funkcjonalności które zostały tylko napomknięte podczas kursu. Wykonany projekt będzie w pełni funkcjonalny oraz będzie idealnie pasował jako element w portfolio. Czas na wykonanie projektu to dwa miesiące.

Stały kontakt z prowadzącymi szkolenie

Uważamy, że to właśnie po zakończeniu kursu kiedy próbujemy wdrożyć nową wiedzę którą poznaliśmy, rodzi się najwięcej pytań i problemów. My służymy pomocą i udostępniamy kontakt do naszych instruktorów, którzy chętnie odpowiedzą na każdą wiadomość. Dzięki temu wszystkie wątpliwości i pytania zostaną wyjaśnione, nawet te o których kursanci nie pomyśleli podczas spotkania i pojawiły się później w czasie pracy.

Przejrzymy CV każdego chętnego kursanta i pomożemy je zaktualizować o nowo zdobytą wiedzę

Po zakończonym kursie będzie można wysłać nam CV które przejrzymy pod kątem przyszłych rekrutacji. Zaproponujemy zmiany i poprawki, które znacząco podniosą szanse na rozmowę rekrutacyjną. Pomożemy podzielić się wiedzą zdobytą na kursie nie tylko w czasie przyszłej pracy ale również w CV. Wiemy na co rekruterzy patrzą i dodanie kilku niezwykle istotnych pozycji i umiejętności pomoże w przedostaniu się do pierwszego etapu rekrutacji oraz w przyszłej negocjacji wypłaty.

Treningowa rozmowa rekrutacyjna z doświadczonym instruktorem

Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie odbyć treningowej rozmowy rekrutacyjnej z osobą, która jako część swoich obowiązków w pracy przeprowadza techniczne rozmowy z potencjalnymi kandydatami? Gwarantujemy czas na odbycie takiej rozmowy przez wideo konferencję lub telefon w wygodnym terminie. Ćwiczenie odbywania rozmów rekrutacyjnych to najlepszy sposób na przygotowanie się oraz zredukowanie stresu w nadchodzącej rozmowie o pracę. Po treningu znajdziemy jeszcze czas na krótką rozmowę i komentarz z naszej strony, włącznie z listą rzeczy które uważamy, że trzeba powtórzyć.

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat ukończenia kursu wraz z możliwością potwierdzenia go przez stronę online. Dyplom potwierdzi ukończenie kursu, tematykę oraz informacje o organizatorze szkolenia.

Dofinansowanie w ramach KFS

  • Dofinansowanie od 80% do 100% wartości szkolenia,
  • Maksymalna wysokość dofinansowania to aż 14 000 PLN
  • Możliwość dofinansowania nawet kilku szkoleń
1 290 PLN 0 PLN Cena całkowita: 0 PLN netto (0 PLN z VAT)

Płatność jednorazowa

  • Oszczędzasz aż 10%!
1 290 PLN 1 161 PLN Cena całkowita: 943.90 PLN netto (1 161 PLN z VAT)

3 raty 0%

  • Bez dodatkowych zgód i formalności
1 290 PLN Cena całkowita: 1 048.78 PLN netto (1 290 PLN z VAT) Raty od 430 PLN/miesięcznie

Program Inwestuj w Rozwój z umorzeniem

  • Wymaga rozpatrzenia wniosków i ok. miesiąca formalności
  • Możliwość umorzenia do 25% ceny szkolenia
  • Płać 3 miesiące po kursie
1 290 PLN 967 PLN Cena całkowita: 786.18 PLN netto (967 PLN z VAT) Raty od 26.86 PLN/miesięcznie
Brak wolnych terminów. Zapraszamy wkrótce.