fbpx

Bezpłatne warsztaty DevOps w ramach DevOps School

DevOps School to inicjatywa SoftwareAcademy.pl, której celem jest bezpłatna edukacja prowadzona w ramach odbywających się cyklicznie warsztatów.
Każde nasze spotkanie to doskonała okazja do, aby zagłębić się w zagadnienia powiązane z pracą nie tylko na stanowisku inżyniera DevOps, ale również programisty czy testera.

Kto poprowadzi szkolenie?  

Zachęcamy do zapoznania się z podstroną Prowadzący kursy, w celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat.

Wprowadzenie do Mikroserwisów (11.01.2020)

1
Zakres warsztatów

Podczas naszego szkolenia z podstaw mikroserwisów nauczymy Cię:

 • czym jest i jak działa Docker,
 • jak zainstalować oraz skonfigurować go na swoim komputerze,
 • jak zbudować oraz uruchomić swój pierwszy mikroserwis w oparciu o narzędzie Docker.

Szkolenie to skierowane jest do osób, które do tej pory miały ograniczoną styczność z mikroserwisami lub nie miały jej wcale.

Wprowadzenie do Cloud Computingu (8.02.2020)

1
Zakres warsztatów

Podczas szkolenia z podstaw Cloud Computingu nauczymy Cię:

 • czym jest Cloud Computing oraz jakie są jego wady i zalety,
 • czym jest i jak rozpocząć pracę z Amazon Web Services (AWS),
 • jak skonfigurować oraz uruchomić swoją pierwszą chmurę obliczeniową,

Szkolenie to skierowane jest do osób, które do tej pory miały ograniczoną styczność z Amazon Web Services (AWS) lub nie miały jej wcale.

GIT dla początkujących (7.03.2020)

1
Zakres warsztatów

Podczas tych warsztatów nauczymy Cię podstaw korzystania z jednego z najpopularniejszych i przy okazji najważniejszych narzędzi każdego programisty, DevOpsa czy testera - systemu kontroli wersji GIT.

Wprowadzenie do Azure DevOps (9.05.2020)

1
Zakres warsztatów

Warsztaty kierowane są do osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z Azure DevOps lub chciałyby usystematyzować swoją wiedzę. Głównym celem warsztatów będzie zbudowanie i wdrożenie na chmurę Azure przykładowej aplikacji z zachowaniem standardów i dobrych praktyk DevOps.

Podstawy testów REST API - TestNG/RestAssured/Swagger (20.06.2020)

1
Zakres warsztatów

W ramach warsztatów nauczysz się jak pisać proste testy REST API przy pomocy frameworka RestAssured. Wszystko poparte dużą ilością zadań praktycznych. W trakcie trwania tych warsztatów nie zapomnimy też o dobrych praktykach.

Projekt końcowy pod okiem doświadczonego mentora

Po skończonym kursie zostanie przydzielony "Projekt Końcowy". Każdy kursant dostanie przydzielonego mentora, który będzie odpowiadał na pytania, w razie potrzeby pomagał oraz przeprowadzi dogłębne code review, oceni projekt oraz zaproponuje poprawki i ulepszenia. Projekt końcowy będzie starannie dobrany do poziomu kursu tak aby wykorzystać i utrwalić wszystkie zagadnienia poznane na kursie oraz nauczyć się jeszcze więcej nowych funkcjonalności które zostały tylko napomknięte podczas kursu. Wykonany projekt będzie w pełni funkcjonalny oraz będzie idealnie pasował jako element w portfolio. Czas na wykonanie projektu to dwa miesiące.

Stały kontakt z prowadzącymi szkolenie

Uważamy, że to właśnie po zakończeniu kursu kiedy próbujemy wdrożyć nową wiedzę którą poznaliśmy, rodzi się najwięcej pytań i problemów. My służymy pomocą i udostępniamy kontakt do naszych instruktorów, którzy chętnie odpowiedzą na każdą wiadomość. Dzięki temu wszystkie wątpliwości i pytania zostaną wyjaśnione, nawet te o których kursanci nie pomyśleli podczas spotkania i pojawiły się później w czasie pracy.

Przejrzymy CV każdego chętnego kursanta i pomożemy je zaktualizować o nowo zdobytą wiedzę

Po zakończonym kursie będzie można wysłać nam CV które przejrzymy pod kątem przyszłych rekrutacji. Zaproponujemy zmiany i poprawki, które znacząco podniosą szanse na rozmowę rekrutacyjną. Pomożemy podzielić się wiedzą zdobytą na kursie nie tylko w czasie przyszłej pracy ale również w CV. Wiemy na co rekruterzy patrzą i dodanie kilku niezwykle istotnych pozycji i umiejętności pomoże w przedostaniu się do pierwszego etapu rekrutacji oraz w przyszłej negocjacji wypłaty.

Treningowa rozmowa rekrutacyjna z doświadczonym instruktorem

Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie odbyć treningowej rozmowy rekrutacyjnej z osobą, która jako część swoich obowiązków w pracy przeprowadza techniczne rozmowy z potencjalnymi kandydatami? Gwarantujemy czas na odbycie takiej rozmowy przez wideo konferencję lub telefon w wygodnym terminie. Ćwiczenie odbywania rozmów rekrutacyjnych to najlepszy sposób na przygotowanie się oraz zredukowanie stresu w nadchodzącej rozmowie o pracę. Po treningu znajdziemy jeszcze czas na krótką rozmowę i komentarz z naszej strony, włącznie z listą rzeczy które uważamy, że trzeba powtórzyć.

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat ukończenia kursu wraz z możliwością potwierdzenia go przez stronę online. Dyplom potwierdzi ukończenie kursu, tematykę oraz informacje o organizatorze szkolenia.

Dofinansowanie w ramach KFS

 • Dofinansowanie od 80% do 100% wartości szkolenia,
 • Maksymalna wysokość dofinansowania to aż 14 000 PLN
 • Możliwość dofinansowania nawet kilku szkoleń

Płatność jednorazowa

 • Oszczędzasz aż 10%!

3 raty 0%

 • Bez dodatkowych zgód i formalności

Program Inwestuj w Rozwój z umorzeniem

 • Wymaga rozpatrzenia wniosków i ok. miesiąca formalności
 • Możliwość umorzenia do 25% ceny szkolenia
 • Płać 3 miesiące po kursie
Brak wolnych terminów. Zapraszamy wkrótce.